Futbal Svet - priateľské zápasy klubov 06' Binh Dinh U19 Binh Dinh U19 0-0 QNK Quang Nam FC U19 QNK Quang Nam FC U19
Futbal Indonézia - 3. liga 12' Persijap Jepara Persijap Jepara 0-0 Perseden Denpasar
Futbal Indonézia - 3. liga 13' Putra Sinar Giri 0-0 Gaspa 1958
Futbal Indonézia - 3. liga 14' Perseta Tulungagung 0-0 PSID Jombang
Futbal Indonézia - Liga 1 15' Persebaya Surabaya [5] Persebaya Surabaya 1-0 Arema FC [10] Arema FC
Futbal Indonézia - 3. liga 15' Persidi Idi 1-0 757 Kepri FC
Futbal Austrália - W-League 16' Melbourne City ženy [2] Melbourne City ženy 0-0 Melbourne Victory ženy [6] Melbourne Victory ženy
Futbal Indonézia - 3. liga 16' PSKC Cimahi 1-0 Persekat Kabupaten Tegal
Futbal Indonézia - 3. liga 17' Persiba Bantul Persiba Bantul 0-0 Sleman United
Futbal Indonézia - 3. liga 17' Persigo Semeru FC 0-0 Persedikab Kediri
Futbal Indonézia - 3. liga 23' KS Tiga Naga 0-0 Karo United
Futbal India - Bangalore - Super Division 41' ADE 0-2 FC Bengaluru United
Basketbal Rusko - Študentská liga ASB - ženy 1 - 03:20 CHI BGU Chita Women 14-12 ZabIZHT Chita Women
Basketbal Austrália - NBL 1 - 01:55 Cairns Taipans [4] Cairns Taipans 12-21 Perth Wildcats [2] Perth Wildcats
Volejbal Kazachstan - Národná liga - ženy 25-19,25-22 Kuanysh ženy 24-21 Almaty Women
Hokej Kazachstan - MHL 2 - 02:40 HC Munaishi U20 2-0 Qyran U20
Hokej Kazachstan - MHL 3 - 09:54 Arlan Kokshetau U20 5-3 HC Kulager U20
Hokej Rusko - MHL 3 - 09:05 Taifun U20 [13] Taifun U20 2-2 Krasnaya Armiya U20 [3] Krasnaya Armiya U20
Hádzaná Keňa - National League 09:50 JKUAT 7-4 Nanyuki
Tenis ITF - W100 Dubaj 0-0 Greet Minnen 0-0 Barbara Haas
Tenis ITF - W15 Heraklion 15-15 Polina Leykina 5-3 Tina Cvetkovic
Tenis ITF - W15 Heraklion 40-40 Josephine Boualem 3-4 Oleksandra Oliynykova
Tenis ITF - W15 Heraklion 40-30 Oana Gavrila 4-2 Maria Kallistrou
Tenis ITF - W15 Heraklion 0-0 Martina Spigarelli 3-4 Lina Glushko
Tenis ITF W25 Pune 15-40 Shrivalli R Bhamidipaty 3-6,4-4 Punnin Kovapitukted
Tenis ITF - W100 Dubaj 0-0 [38] Kristina Mladenovic 6-7,2-3 Sara Sorribes Tormo [85]
Tenis ITF W25 Pune 40-40 [441] Olga Doroshina 2-2 Diana Marcinkevica [251]
Kriket Kriket 12/12 07:30 Dhaka Platoon 92/7 Rajshahi Royals
Kriket Kriket 12/12 06:00 UAE ,162/5 USA
Kriket Kriket 12/12 05:00 Australia 110/2 New Zealand
Stolný tenis Challenger Ochsenhausen Jakub Folwarski 0-0 Pavel Platonov
Stolný tenis Majstrovstvá Ruska U22 - ženy 11-1 Anastasiya Libatskaya 9-9 Anna Kulemina
Stolný tenis Majstrovstvá Ruska U22 - ženy 11-4,11-8 Anna Dmitriyeva 8-8 Ekaterina Golubeva
Stolný tenis Liga Pro FNTR Moscow Open 11-9,6-11,11-5 Oleg Nikiforov 5-6 Dmitry Petrochenko
Stolný tenis World Tour Grand Finals - ženská štvorhra 11-9,6-11,9-11,11-6 Kihara/Nagasaki 4-2 Balazova/Matelova
Stolný tenis World Tour Grand Finals - ženská štvorhra 9-11 Doo/Lee 1-3 Jeon/Yang
Bedminton Italian Int. - zmiešaná štvorhra - kvalifikácia 21-13 Z-Bexell/Sjoo 11-8 Pietryja/Szubert
Bedminton Italian Int. - zmiešaná štvorhra - kvalifikácia 21-12 Flynn/Liew 10-8 Muurholm/Graversen