Live Scores

Futbal Anglicko - League 1 00' Wycombe [14] Wycombe View Portsmouth [8] Portsmouth
Futbal Nemecko - Oberliga NOFV Sever 12/04 12:30 BSV Eintracht Mahlsdorf View TuS Makkabi Berlin
Futbal Nemecko - Oberliga Schleswig-Holstein 00' Eckernförder SV Eckernförder SV View TSV Pansdorf
Futbal Chorvátsko - 1.NL 00' NK Croatia Zmijavci NK Croatia Zmijavci View Vukovar 1991 Vukovar 1991
Futbal Cyprus - 2. divízia 00' Olympiada Lympion View Ethnikos Achna Ethnikos Achna
Futbal Cyprus - 2. divízia 00' Omonia Aradippou Omonia Aradippou View AE Zakakiou AE Zakakiou
Futbal Cyprus - 2. divízia 00' Omonia 29is Maiou View PO Achyronas Onisilos
Futbal Grécko - Superliga U19 00' AEK Athens U19 AEK Athens U19 View Volos NFC U19 Volos NFC U19
Futbal Grécko - Superliga 2 00' Kalamata Kalamata View Episkopi FC Episkopi FC
Futbal Belgicko - 1. divízia B 00' FCV Dender EH [9] FCV Dender EH View KFCO Beerschot Wilrijk [1] KFCO Beerschot Wilrijk
Futbal Anglicko - Super League - ženy 00' Reading ženy [11] Reading ženy View Tottenham ženy [7] Tottenham ženy
Futbal Španielsko - Liga juniorov 00' Fuenlabrada U19 View Cultural Leonesa U19
Futbal Cyprus - 1. divízia - ženy 00' Lefkothea Latsion ženy View Karmiotissa Chrisomilia ženy
Futbal Španielsko - Primera Nacional - ženy 00' Union Guimar ženy View Puerto del Carmen ženy
Futbal Chorvátsko - 3.NL 00' NK Bistra NK Bistra View NK Dinamo Odranski Obrež
Futbal Pohár Spojených arabských emirátov 00' Emirates Club RAK Emirates Club RAK View Al Rams
Futbal Európa - priateľské zápasy 00' Cambuur Leeuwarden Cambuur Leeuwarden View Heracles Heracles
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 00' Bayer 04 (BiZzoN_98) Esports View Monaco (stdm) Esports
Futbal Španielsko - Liga juniorov 00' Mensajero U19 0-0 Arucas CF U19
Futbal Cyprus - 1. divízia - ženy 00' Geroskipou ženy 0-0 Omonia Nicosia ženy Omonia Nicosia ženy
Futbal Cyprus - 3. divízia 00' Thoi Lakatamias Thoi Lakatamias 0-0 Asil Lysis Asil Lysis
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 00' Real Madrid (white_boy1927) Esports 0-0 Man City (Rebels) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 00' West Ham (Tobi) Esports 0-0 Real Betis (Ganger_29) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 00' PSG (Upcake22) Esports 0-0 Barcelona (d1pseN) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 03' Real Sociedad (Jekos) Esports 0-0 Lazio (Djole42) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 03' West Ham (DrDuca) Esports 0-0 Monaco (Perapanamera) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 10' Bayer 04 (BiZzoN_98) Esports 2-1 West Ham (Tobi) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 10' Eintracht (CarlWhizzer) Esports 1-3 Real Betis (Ganger_29) Esports
Futbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Juventus (Lio) Esports 1-2 Inter (Gorilla) Esports
Futbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Lazio (aibothard) Esports 2-4 AC Milan (Rafa) Esports
Futbal Libanonská liga 13' Shabab Al-Ghazieh [10] Shabab Al-Ghazieh 0-0 Tripoli SC [12] Tripoli SC
Futbal Libanonská liga 14' Salam Zgharta [11] Salam Zgharta 0-0 Al Safa [7] Al Safa
Futbal Argentína - Primera C - ženy 20' Trocha ženy 0-0 Chacarita juniorky
Futbal Európa - priateľské zápasy 21' Tenerife Tenerife 0-2 Brondby Brondby
Futbal Severné Macedónsko - Prvá liga 25' KF Shkupi Skopje [2] KF Shkupi Skopje 0-1 Bregalnica Stip [6] Bregalnica Stip
Futbal Nemecko - Bundesliga U19 25' Hertha 03 Zehlendorf U19 0-1 FC Magdeburg U19 FC Magdeburg U19
Futbal Nemecko - Bundesliga - ženy 25' Bayer Leverkusen ženy [7] Bayer Leverkusen ženy 1-0 FFC Turbine Postupim ženy [12] FFC Turbine Postupim ženy
Futbal Maďarsko - NB III 25' Debreceni VSC Debreceni VSC 0-0 Füzesgyarmati SK Füzesgyarmati SK
Futbal Nemecko - Bundesliga U19 25' Cologne U19 Cologne U19 0-0 SC Preussen Munster U19 SC Preussen Munster U19
Futbal Rakúsko - Pohár amatérov 26' SV Essling 1-0 SZ Marswiese
Futbal Srbsko - Liga U19 26' FK Napredak U19 0-0 FK Radnicki 1923 U19
Futbal Keňa - Premier League 26' Nairobi City Stars [18] Nairobi City Stars 1-0 FC Talanta [11]
Futbal Kosovo - Superliga 26' KF Llapi [6] KF Llapi 0-1 KF Ballkani [2] KF Ballkani
Futbal Severné Macedónsko - Prvá liga 26' FC Struga Trim & Lum [1] FC Struga Trim & Lum 0-0 Akademija Pandev [9] Akademija Pandev
Futbal Nemecko - Landesliga 26' VFB Hilden II 0-0 SC Victoria Mennrath
Futbal Nemecko - Oberliga NOFV Sever 26' Hertha 06 Charlottenburg [7] Hertha 06 Charlottenburg 0-0 SG Dynamo Schwerin [10]
Futbal Keňa - Premier League 27' Tusker [1] Tusker 0-0 AFC Leopards [7] AFC Leopards
Futbal Maďarsko - NB III 27' Hajdúszoboszló SE 0-0 FC Hatvan FC Hatvan
Futbal Grécko - Gamma Ethniki 27' Asteras Petriti Asteras Petriti 1-1 Trikala Trikala
Futbal Keňa - Superliga 27' Silibwet Leons FC 0-0 Shabana FC
Futbal Maďarsko - NB III 27' BKV Elore SC BKV Elore SC 1-0 Diosgyor DVTK B
Futbal Maďarsko - NB II 27' MTE 1904 [10] MTE 1904 0-0 Soroksar [8] Soroksar
Futbal Keňa - Premier League 27' Bandari FC [5] Bandari FC 0-0 KCB [9] KCB
Futbal Nemecko - Regionalliga - severovýchod 27' Rot-Weiss Erfurt [1] Rot-Weiss Erfurt 0-1 Cottbus [2] Cottbus
Futbal Srbsko - Liga - ženy 27' ŽFK Spartak Subotica ženy II 0-0 ŽFK Sloga Zemun ženy
Futbal Španielsko - Liga juniorov 27' Las Palmas U19 2-0 CF Juventud Laguna U19
Futbal Severné Macedónsko - Prvá liga 27' Tikves Kavadarci [5] Tikves Kavadarci 0-0 FK Sileks [4] FK Sileks
Futbal Nemecko - Oberliga Hamburg 27' Wandsbeker TSV Concordia [8] Wandsbeker TSV Concordia 0-1 TuS Dassendorf [2] TuS Dassendorf
Futbal Nemecko - Regionalliga Sever 27' Bremer SV [17] Bremer SV 2-0 SC Weiche Flensburg 08 [5] SC Weiche Flensburg 08
Futbal Nemecko - Oberliga Brémy 28' TuS Schwachhausen [10] TuS Schwachhausen 1-0 Werder Bremen III [16] Werder Bremen III
Futbal Albánsko - Prvá divízia 28' Apolonia Fier [11] Apolonia Fier 0-0 Skenderbeu Korce [7] Skenderbeu Korce
Futbal Nemecko - Bundesliga U19 28' TSG Hoffenheim U19 [5] TSG Hoffenheim U19 2-0 Astoria Walldorf U19 [11] Astoria Walldorf U19
Futbal Thajsko - 2. divízia 28' Suphanburi FC [3] Suphanburi FC 2-0 Nakhon Si United [1]
Futbal Anglicko - Championship - ženy 28' Durham ženy Durham ženy 0-1 Bristol City ženy Bristol City ženy
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina 28' Deportivo Aragon [7] Deportivo Aragon 0-0 UD Alzira [10] UD Alzira
Futbal Maďarsko - NB II 28' Bekescsabai Elore SE [18] Bekescsabai Elore SE 0-0 FC Ajka [9] FC Ajka
Futbal Severné Macedónsko - Prvá liga 29' FK Pobeda [10] FK Pobeda 0-0 FK Skopje [11] FK Skopje
Futbal Srbsko - Liga - ženy 29' Vojvodina ženy 0-0 ZFU Zvezda B 2018 ženy
Futbal Severné Macedónsko - Prvá liga 29' Makedonija Gj. P [8] Makedonija Gj. P 0-1 Shkendija Tetovo [3] Shkendija Tetovo
Futbal Maďarsko - NB II 29' Szentlorinc SE [16] Szentlorinc SE 0-0 Kazincbarcikai BSC [17] Kazincbarcikai BSC
Futbal Maďarsko - NB III 29' BVSC Zugló BVSC Zugló 1-0 Békéscsabai Előre SE II
Futbal Maďarsko - NB II 29' Dorogi FC [19] Dorogi FC 0-0 Pécsi MFC [2] Pécsi MFC
Futbal Francúzsko - 2. divízia - ženy 29' Nantes ženy 1-1 Metz ženy Metz ženy
Futbal Francúzsko - 2. divízia - ženy 29' Nice ženy 1-0 Yzeure Allier ženy Yzeure Allier ženy
Futbal Maďarsko - NB II 29' MTK Budapest [4] MTK Budapest 2-1 Gyirmot SE [5] Gyirmot SE
Futbal Francúzsko - 1. divízia - ženy 29' Paris FC ženy [3] Paris FC ženy 0-0 PSG ženy [2] PSG ženy
Futbal Maďarsko - NB III 29' Putnok Putnok 0-1 Senyo Carnifex Senyo Carnifex
Futbal Nemecko - Bundesliga - ženy 29' SV Meppen ženy [8] SV Meppen ženy 0-0 FC Kolín ženy [9] FC Kolín ženy
Futbal Španielsko - Primera Federacion - ženy 30' CD Juan Grande ženy 0-1 Osasuna ženy
Futbal Maďarsko - NB III 30' Zsámbéki SK 0-1 Zalaegerszegi TE II
Futbal Bhután - Premier League 30' Thimphu City Thimphu City 0-0 BFF Academy U19
Futbal Maďarsko - NB II 30' Budafoki MTE [11] Budafoki MTE 1-0 Tiszakecske FC [14] Tiszakecske FC
Futbal Maďarsko - NB II 30' Csakvari TK [7] Csakvari TK 0-0 Gyor Eto FC [12] Gyor Eto FC
Futbal Nemecko - Oberliga NOFV Sever 31' Hansa Rostock II [2] Hansa Rostock II 0-0 FSV Optik Rathenow [15] FSV Optik Rathenow
Futbal Rwanda - Liga - ženy 31' Kamonyi FC ženy 0-0 Apaer WFC ženy
Futbal Maďarsko - NB III 32' Cegledi VSE Cegledi VSE 0-0 Kecskeméti TE II
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 4 43' CD Vitoria [5] CD Vitoria 1-0 Portugalete [6] Portugalete
Futbal Andorra - Premier Division 45' AC d'Escaldes [2] AC d'Escaldes 2-0 Penya Encarnada [7] Penya Encarnada
Futbal Taliansko - Serie A - ženy 45' Sassuolo ženy [8] Sassuolo ženy 1-1 Parma ženy [10]
Futbal Španielsko - Primera Nacional - ženy 45' Victoria CF Coruna ženy 0-1 Sporting Gijon ženy
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 5 45' UE Sants [14] UE Sants 0-0 UE Tona [10]
Futbal Taliansko - Serie C - Skupina A 45' Juventus U23 [8] Juventus U23 0-0 Sangiuliano City Nova [13] Sangiuliano City Nova
Futbal Thajsko - 2. divízia 45' Kasetsart FC [13] Kasetsart FC 0-0 Rayong FC [14] Rayong FC
Futbal Čína - Superliga 45' Wuhan Yangtze [15] Wuhan Yangtze 1-1 Changchun Yatai [11] Changchun Yatai
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 9 45' Maracena [14] Maracena 0-0 Ciudad Torredonjimeno [12] Ciudad Torredonjimeno
Futbal Čína - Superliga 45' Guangzhou City [17] Guangzhou City 1-2 Shanghai Port [6] Shanghai Port
Futbal Bulharský pohár 45' Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-0 Levski Sofia Levski Sofia
Futbal Taliansko - Serie B 45' Spal [14] Spal 0-1 Modena [12] Modena
Futbal Taliansko - Serie B - ženy 45' Apulia Trani ženy 0-1 Ternana ženy
Futbal Rumunsko - Liga 1 50' Farul Constanta [1] Farul Constanta 2-0 FC Botosani [12] FC Botosani
Futbal Holandsko - Eredivisie - ženy 53' Excelsior ženy [9] Excelsior ženy 1-1 PSV ženy [5] PSV ženy
Futbal Keňa - Liga - ženy 56' Nakuru West Queens FC ženy 0-0 Gaspo ženy
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 10 64' Sevilla C [12] Sevilla C 0-0 Ayamonte [15]
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 1 64' Hacettepe SK Hacettepe SK 0-0 Nevsehir Belediyespor Nevsehir Belediyespor
Futbal Španielsko - Primera Nacional - ženy 65' UD Logroñés ženy 1-1 Racing Santander II ženy
Futbal Thajsko - 2. divízia 65' Chiangmai United [5] Chiangmai United 0-2 Phrae United [7] Phrae United
Futbal Francúzsko - Liga U19 66' Saint Etienne U19 [6] Saint Etienne U19 3-1 Blagnac U19 [14]
Futbal Španielsko - Primera Division RFEF - 1. skupina 66' RB Linense [16] RB Linense 1-1 AD Ceuta [20] AD Ceuta
Futbal Portugalsko - Campeonato Nacional 67' Esperanca Lagos [11] Esperanca Lagos 0-0 Angrense [12] Angrense
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 3 67' Bursa Yildirimspor [10] Bursa Yildirimspor 1-1 68 Aksaray Belediyespor [1] 68 Aksaray Belediyespor
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 2 67' Alanya Kestelspor [3] Alanya Kestelspor 4-1 Eynesil [7]
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 2 67' Orduspor 1967 [6] Orduspor 1967 1-0 Gumushanespor [10] Gumushanespor
Futbal Turecko - 2 Lig Beyaz 67' Nazilli Belediyespor [15] Nazilli Belediyespor 1-0 Somaspor [11] Somaspor
Futbal Španielsko - Primera Nacional - ženy 67' Burgos ženy 1-0 San Ignacio ženy
Futbal Grécko - Superliga - ženy 67' [5] Larissa ženy 0-0 Elpides Karditsas ženy [4] Elpides Karditsas ženy
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 1. skupina 67' CD Arenteiro [1] CD Arenteiro 1-0 Ourense CF [14] Ourense CF
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 9 68' Marbella FC [3] Marbella FC 1-0 Almeria B [5] Almeria B
Futbal Španielsko - Segunda Federacion - ženy 68' CD Parquesol CF ženy 1-2 Espanyol ženy B
Futbal Turecko - 2 Lig Kirmizi 68' Utas Usakspor [18] Utas Usakspor 1-1 Zonguldak Komurspor [10] Zonguldak Komurspor
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 13 68' Real Murcia B [10] Real Murcia B 1-1 Muleno [13] Muleno
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 5. skupina 69' [13] CD Atletico Paso 0-2 CD Coria [12] CD Coria
Futbal Španielsko - Primera Division RFEF - 1. skupina 69' San Fernando CD [13] San Fernando CD 1-1 Linares Deportivo [5] Linares Deportivo
Futbal Turecko - 2 Lig Kirmizi 69' Pazarspor [20] Pazarspor 1-1 1461 Trabzon FK [5] 1461 Trabzon FK
Futbal Turecko - 2 Lig Kirmizi 69' Balikesirspor [16] Balikesirspor 0-1 Adiyamanspor [15] Adiyamanspor
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 2 69' Ofspor [17] Ofspor 0-2 Karaman Belediyespor [1] Karaman Belediyespor
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 1 69' Eskisehirspor [18] Eskisehirspor 3-3 Kutahyaspor [6] Kutahyaspor
Futbal Malta - Challenge League 69' Zejtun Corinthians [3] Zejtun Corinthians 2-0 Swieqi Utd [11] Swieqi Utd
Futbal Srbsko - Liga U19 69' FK Grafičar Beograd U19 0-1 FK Vozdovac U19
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 5. skupina 69' Cacereno [3] Cacereno 2-2 Gimnastica Segoviana [5] Gimnastica Segoviana
Futbal Čína - Superliga 69' Cangzhou Mighty Lions [13] Cangzhou Mighty Lions 0-3 Wuhan Three Towns [1] Wuhan Three Towns
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 3 69' CD Cayon [3] CD Cayon 1-0 CD Naval [8] CD Naval
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 3 69' Osmaniyespor FK [5] Osmaniyespor FK 0-0 Cankaya FK [2] Cankaya FK
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 9 69' CD El Palo [2] CD El Palo 1-0 CD Torreperogil [9] CD Torreperogil
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 3 69' Tepecikspor [15] Tepecikspor 1-0 Mus Spor FC [7] Mus Spor FC
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina 69' Terrassa [8] Terrassa 1-0 Mallorca B [16] Mallorca B
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 5 69' UE Vilassar de Mar [15] UE Vilassar de Mar 1-3 CF Montanesa [4] CF Montanesa
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 2 70' Elazig Karakocan [13] Elazig Karakocan 1-1 Ayvalikgucu Belediyespor [5] Ayvalikgucu Belediyespor
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 5. skupina 70' CD Diocesano [16] CD Diocesano 0-0 CD Estepona [4]
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 2 70' Darica Genclerbirligi [15] Darica Genclerbirligi 0-0 Kirikkale Buyuk Anadoluspor [11] Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Futbal Portugalsko - Campeonato Nacional - ženy 70' Valadares Gaia FC ženy [7] Valadares Gaia FC ženy 2-1 SCU Torreense ženy [8]
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 2 70' Condal [12] Condal 0-3 Covadonga [3] Covadonga
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 14 70' Calamonte [10] Calamonte 1-2 CF Trujillo [4] CF Trujillo
Futbal Španielsko - Primera Nacional - ženy 70' UD Collerense ženy 4-0 Ejea ženy
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 5. skupina 70' Socuéllamos [9] Socuéllamos 1-1 Atletico Madrid B [2] Atletico Madrid B
Futbal India - I-League 70' [10] Kenkre FC 1-1 Gokulam FC [5] Gokulam FC
Futbal Turecko - 2 Lig Beyaz 70' Ankaraspor [6] Ankaraspor 3-1 Bayburt Özel Idare SK [18] Bayburt Özel Idare SK
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 9 70' [4] UD Torre del Mar 1-0 Arenas [8]
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 4. skupina 70' Velez CF [8] Velez CF 2-1 Mar Menor [4] Mar Menor
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 9 71' Motril [13] Motril 0-0 Atletico Malagueno [10] Atletico Malagueno
Futbal Španielsko - Liga juniorov 71' CD Vasconia U19 0-0 AD San Juan U19
Futbal Turecko - Liga - ženy 71' Dudullu SK ženy 0-4 ALG Spor ženy
Futbal Maroko - Liga - ženy 71' ASDCT ženy 2-0 Raja Casablanca ženy
Futbal Španielsko - Segunda Federacion - ženy 71' Osasuna ženy B 1-0 Real Madrid ženy B
Futbal Portugalsko - Liga 3 71' Moncarapachense [10] Moncarapachense 0-2 UD Leiria [3] UD Leiria
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 3 71' [9] Arguvan 0-1 Artvin Hopaspor [12] Artvin Hopaspor
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 1 71' 1922 Konyaspor [13] 1922 Konyaspor 1-1 Edirnespor [17] Edirnespor
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 3 71' Akhisarspor [16] Akhisarspor 0-0 Kepez Belediyespor [3] Kepez Belediyespor
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 5 71' [16] UE Rapitenca 0-1 Pobla Mafumet [9] Pobla Mafumet
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 5 71' UE Castelldefels [6] UE Castelldefels 0-0 Peralada [3] Peralada
Futbal Francúzsko - Liga U19 71' [4] AC Bobigny U19 2-2 Clermont Foot U19 [10]
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 4. skupina 71' UCAM Murcia CF [10] UCAM Murcia CF 1-0 CD El Ejido [13] CD El Ejido
Futbal Španielsko - Primera Nacional - ženy 71' CE Seagull ženy 2-0 Villarreal ženy B
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 10 71' Cordoba B [1] Cordoba B 2-0 Bollullos CF [6]
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina 72' Atletico Saguntino [9] Atletico Saguntino 0-0 CD Ebro [18] CD Ebro
Futbal Španielsko - Primera - ženy 72' Sporting De Huelva ženy [11] Sporting De Huelva ženy 1-1 CD Alaves ženy [15]
Futbal Španielsko - Primera Division RFEF - 2. skupina 72' Numancia [12] Numancia 0-1 Real Union [18] Real Union
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 4. skupina 72' Juventud Torremolinos CF [16] Juventud Torremolinos CF 1-0 FC Cartagena B [9] FC Cartagena B
Futbal Španielsko - Primera Division RFEF - 2. skupina 72' Athletic Bilbao B [20] Athletic Bilbao B 2-1 UE Cornella [14] UE Cornella
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 6 72' [10] Torrent C.F. 1-0 Villarreal C [5] Villarreal C
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 11 72' [2] SE Penya Independent 1-1 CE Andratx [1] CE Andratx
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina 72' Lleida [12] Lleida 1-0 Ibiza Islas Pitiusas [13] Ibiza Islas Pitiusas
Futbal Španielsko - Primera - ženy 72' Valencia ženy [7] Valencia ženy 0-0 Atletico Madrid ženy [5] Atletico Madrid ženy
Futbal Grécko - Gamma Ethniki 72' Finikas Nea Epidaurus 2-0 AE Pyliou
Futbal Španielsko - Liga juniorov 72' Celta Vigo U19 0-1 Deportivo La Coruna U19
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 16 72' Berceo [14] Berceo 2-0 Racing Rioja CF B [16]
Futbal Španielsko - Primera Federacion - ženy 72' Real Oviedo ženy Real Oviedo ženy 1-1 EDF Logroño ženy EDF Logroño ženy
Futbal Turecko - 2 Lig Beyaz 72' Esenler Erokspor [3] Esenler Erokspor 3-0 Inegolspor [17] Inegolspor
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 3 72' [11] Sapanca Genclikspor 2-0 Bergama Belediyespor [8] Bergama Belediyespor
Futbal Uganda - Premier League 73' SC Villa [6] SC Villa 1-0 Maroons [11] Maroons
Futbal Španielsko - Liga juniorov 73' Inter Amistad U19 0-0 CD Diocesano U19
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 6 73' Orihuela [1] Orihuela 0-1 Levante B [11] Levante B
Futbal Rumunsko - Pohár - ženy 73' CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud ženy 6-1 ACS FF Baia Mare ženy
Futbal Turecko - 3 Lig - skupina 2 73' Kahramanmarasspor [16] Kahramanmarasspor 0-0 Ergene Velimese Spor [14] Ergene Velimese Spor
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 4. skupina 73' CD Utrera [14] CD Utrera 0-2 Sevilla Atletico [18] Sevilla Atletico
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 1. skupina 73' Real Aviles CF [8] Real Aviles CF 1-0 Burgos Promesas [18] Burgos Promesas
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina 73' SCR Pena Deportiva [2] SCR Pena Deportiva 0-1 Espanyol B [5] Espanyol B
Futbal Turecko - 2 Lig Kirmizi 73' Kirsehir Belediyespor [17] Kirsehir Belediyespor 0-0 Karacabey Belediyespor AS [4] Karacabey Belediyespor AS
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 3. skupina 73' [3] CE Manresa 0-2 Badalona Futur [15] Badalona Futur
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 16 73' Yagüe [15] Yagüe 0-1 Peña Balsamaiso CF [7]
Futbal Iracká liga 73' Al Hudod 1-0 Al Karkh
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 5. skupina 73' CD Guadalajara S.A.D. [7] CD Guadalajara S.A.D. 0-2 Union Adarve [11] Union Adarve
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 4. skupina 74' Xerez Deportivo FC [15] Xerez Deportivo FC 0-1 Recreativo Huelva [3] Recreativo Huelva
Futbal Španielsko - Primera Division RFEF - 2. skupina 74' Amorebieta [9] Amorebieta 0-0 Atletico Baleares [15] Atletico Baleares
Futbal Španielsko - Segunda Division RFEF - 1. skupina 74' Bergantinos [13] Bergantinos 1-1 Zamora CF [6] Zamora CF
Futbal Írsko - Leinster Senior League 75' Killester Donnycarney FC Killester Donnycarney FC 4-1 Crumlin United Crumlin United
Futbal Írsko - Leinster Senior League 76' Bangor GG FC 0-2 Bluebell United Bluebell United
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 7 76' Pozuelo Alarcon [8] Pozuelo Alarcon 0-0 RSD Alcala [9] RSD Alcala
Futbal Írsko - Leinster Senior League 77' Tek United 1-3 Dublin University FC Dublin University FC
Futbal Írsko - Amateur Cup 82' Dublin Bus Dublin Bus 2-2 Oliver Bond FC
Futbal Španielsko - Primera Nacional - ženy 84' San Vicente ženy 2-1 ADFB La Rambla ženy
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 3 86' Siete Villas [4] Siete Villas 0-0 Torina [7]
Futbal Španielsko - Tercera - skupina 7 90'<sup>+5</sup> [16] Real Aranjuez 0-3 Rayo Vallecano B [15] Rayo Vallecano B
Futbal Azerbajdžan - Premyer liga 93'<sup>+5</sup> FK Kapaz [9] FK Kapaz 0-1 FK Sumqayit [10] FK Sumqayit
Futbal Grécko - Superliga - ženy 94' [2] Olympiada Imitou ženy 2-2 Ergotelis ženy [1] Ergotelis ženy
Futbal Turecko - 2 Lig Beyaz 97'<sup>+6</sup> Corum FK [4] Corum FK 2-1 Menemenspor [12] Menemenspor
Basketbal Turecko - BSL 1 - 10:00 Anadolu Efes [3] Anadolu Efes 0-0 Pinar Karsiyaka [12] Pinar Karsiyaka
Basketbal Španielsko - LF Challenge - ženy 1 - 10:00 CB Adareva ženy 0-0 Real Canoe ženy
Basketbal Česká 1. liga - ženy 1 - 10:00 KP Brno B ženy 0-0 Aritma Praha ženy
Basketbal Poľsko - PLK 1 - 10:00 Trefl Sopot Trefl Sopot 0-0 Sokol Lancut Sokol Lancut
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 1 - 01:54 MIA Heat (RINT) Esports 6-9 CHI Bulls (tapachan) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 1 - 00:54 DAL Mavericks (Lalkoff) Esports 10-16 CLE Cavaliers (yangrainmaker) Esports
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 2 - 00:00 LA Lakers (THA KID) Esports 34-37 GS Warriors (KJMR) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 00:48 ORL Magic (blaylockk) Esports 68-58 NO Pelicans (Andrik) Esports
Basketbal Srbsko - 2. liga 2 - 06:44 Zitko Basket 19-27 Radnicki 1950 Radnicki 1950
Basketbal Španielsko - Liga ACB 2 - 07:16 Tenerife [1] Tenerife 32-21 Fuenlabrada [14] Fuenlabrada
Basketbal Uganda - 1. divízia - ženy 1 - 10:00 Kampala University ženy 0-0 JT Lady Jaguars ženy
Basketbal Turecko - TB2L 2 - 07:01 Konya Basket 23-28 NEF
Basketbal Turecko - TB2L 2 - 03:36 Anadolu Basket 27-39 Nadir Gold Istanbul
Basketbal Turecko - TKBSL - ženy 2 - 06:00 Melikgazi Kayseri ženy Melikgazi Kayseri ženy 32-32 Bursa Uludag ženy
Basketbal Španielsko - Liga ACB 3 - 10:00 [15] Girona 34-36 Breogan [10] Breogan
Basketbal Turecko - TKBSL - ženy 3 - 10:00 Besiktas ženy [13] Besiktas ženy 47-43 CBK Mersin ženy [1] CBK Mersin ženy
Basketbal Španielsko - LEB Oro 3 - 10:00 Estudiantes [9] Estudiantes 31-41 Andorra [4]
Basketbal Španielsko - Liga - ženy 3 - 10:00 Perfumerias Avenida ženy [2] Perfumerias Avenida ženy 33-23 Estudiantes ženy [10] Estudiantes ženy
Basketbal Japonsko - B League 1 3 - 04:18 Kawasaki Brave Thunders [2] Kawasaki Brave Thunders 55-40 Shimane Susanoo Magic [2] Shimane Susanoo Magic
Basketbal Turecko - TBL 4 - 08:50 TED Ankara [5] TED Ankara 61-73 Antalya Gunesi [15]
Basketbal Turecko - TKBSL - ženy 4 - 05:46 Cankaya Uni. ženy [9] Cankaya Uni. ženy 55-75 Fenerbahce ženy [4] Fenerbahce ženy
Basketbal Španielsko - Liga - ženy 4 - 10:00 [13] Club Jairis ženy 53-63 Girona ženy [6] Girona ženy
Basketbal Taliansko - Serie A2 4 - 06:05 Trapani [10] Trapani 57-72 Turín [5] Turín
Basketbal Španielsko - LEB Plata 4 - 08:18 Algeciras 66-68 Club Moron
Basketbal Španielsko - Liga - ženy 4 - 06:47 Gernika Bizkaia ženy [3] Gernika Bizkaia ženy 70-51 La Laguna Tenerife ženy [16] La Laguna Tenerife ženy
Basketbal Grécko - A1 - ženy 3 - 01:10 [10] GAS Evnikos ženy 43-47 Panathlitikos Sykeon ženy [11] Panathlitikos Sykeon ženy
Basketbal Španielsko - Liga EBA 4 - 01:48 AD Bosco 71-77 CB La Flecha
Basketbal Portugalský pohár - ženy 4 - 05:02 Sport Lisboa Benfica ženy 57-52 GDESSA ženy GDESSA ženy
Basketbal Taliansko - Lega 1 4 - 07:18 Brindisi [9] Brindisi 59-49 Venezia [7] Venezia
Basketbal Baltická basketbalová liga žien 4 - 04:42 Kibirkstis MRU ženy 81-67 Aistes LSMU ženy
Basketbal Filipíny - PBA Commissioner's Cup 4 - 02:54 NLEX Road Warriors NLEX Road Warriors 89-98 Rain or Shine Elasto Painters Rain or Shine Elasto Painters
Basketbal Filipíny - UAAP 4 - 00:21 DLSU Green Archers 74-77 ADU Falcons
Volejbal Turecko - 2. liga - ženy Antalya Megaspor ženy 0-0 Antalya Koleji ženy
Volejbal Turecko - 1. liga Ted Ankara Kolejliler Ted Ankara Kolejliler 0-0 Okyanus Koleji
Volejbal Grécko A2 GE Irakliou 0-1 Ionikos Nikaias
Volejbal Grécko - 3. divízia - ženy AO Aiolos ženy 0-0 Erythros Asteras ženy
Volejbal Španielsko - Superliga 2 - ženy 16-25 CV Sanse ženy 6-6 Cuesta Piedra Santa Cruz ženy
Volejbal Majstrovstvá Litvy 25-13 Kelme 9-13 VU Vilnius
Volejbal Turecko - 1. liga 25-23 Saint Joseph 0-2 Tarim Kredi Genclik
Volejbal Portugalsko - A2 25-17 Adre Praiense 11-9 Castelo Branco SC
Volejbal Turecko - VVS League - ženy 21-25 Nilufer Bld ženy [8] Nilufer Bld ženy 0-0 Aydin B.Sehir Bld ženy [9] Aydin B.Sehir Bld ženy
Volejbal Švédsko - 1. div. 27-25 KFUM Orebro 2-2 VC Habo C
Volejbal Island - Mizunodeild - ženy Alftanes 20-24 KA ženy
Volejbal Baltická liga - ženy 25-23 TalTech ženy 0-0 Bigbank Tartu ženy
Volejbal Baltická liga - ženy Jelgava ženy 29-29 RSU/MVS ženy
Volejbal Island - 1. liga - ženy 12-25 Huginn ženy 2-11 HK B ženy
Volejbal Švédsko - 1. div. 25-17 Sollentuna B 7-6 Säter Säter
Volejbal Dánska 1. liga 25-22 Grondal EV 7-6 VLI
Volejbal Čína - CVL 18-25,13-25 [8] Shenzhen 18-16 Peking [7]
Volejbal Zápasy žien Salam Alik ženy 20-17 Ular ženy
Volejbal Portugalsko - A2 13-25,26-28 AA Alunos 8-8 Clube Kairos Clube Kairos
Volejbal Turecko - 1. liga 25-17,25-20 Alanya Bld 23-24 Aydin B. Sehir Bld
Volejbal Turecko - 2. liga - ženy 25-21,16-25,25-18 Altay Izmir ženy 8-5 Karsiyaka 2 ženy
Volejbal Turecko - 1. liga 25-20,25-18,19-25 Niksar Bld. Niksar Bld. 1-1 Hakkari Sportif Faaliyetler
Volejbal Španielsko - Superliga 2 - ženy 24-26,25-11,25-19 CV Esplugues ženy 9-6 CV Sestao ženy
Volejbal Lotyšsko - Majstrovstvá 25-16,23-25,18-25 SK RTU SK RTU 14-21 Augsdaugava
Volejbal Dánska 1. liga - ženy 25-15,25-20,21-25 Aalborg ženy 11-9 Skovbakken ženy
Volejbal Španielska Superliga 2 16-25,19-25,25-17 CV Pizarra 10-11 CV Utrera
Volejbal Thajská liga - ženy 16-25,25-22,19-25 Kaen Nakhon VC ženy 1-4 Khonkaen Star ženy
Volejbal Vietnam - National Games 25-15,23-25,25-20 Ha Noi 0-0 Long An
Volejbal Španielsko - Regionálna liga 25-19,21-25,22-25 CV San Vicente 3-2 VAO Ontinyent
Volejbal Turecko - 2. liga - ženy 19-25,25-17,25-20 Arkas Spor ženy 2-1 Forza Spor ženy
Volejbal Turecko - 1. liga 25-27,25-13 Urgup Spor 23-24 Istanbul BBSK Istanbul BBSK
Volejbal Dánsko - 2. liga - ženy 25-21,23-25,23-25 KSV 2 ženy 1-0 VK Naestved ženy
Volejbal Čínsky Tchaj-pej - TVL 25-17,21-25,25-19,23-25 Taoyouan Taiwan Falcon 15-13 Conti
Hokej Česká liga U20 3 - 20:00 VSK Technika Brno U20 2-4 HC Motor České Budějovice U20
Hokej Kazachstan - Open Champs 3 - 20:00 Kulager [7] Kulager 0-0 Almaty [9]
Hokej Fínsko - Naisten Liiga - ženy 3 - 19:17 [8] Karpat ženy 3-3 HPK ženy [5]
Hokej Švédsko - Nationell U20 3 - 20:00 Västerås IK U20 Västerås IK U20 0-1 IK Oskarshamn U20
Hokej Slovensko - Extraliga U20 3 - 00:33 HK ŠKP Poprad U20 5-4 HK Gladiators Trnava U20
Hokej Slovensko - 1. divízia - U20 3 - 06:13 Draci Liptovsky Mikulas U20 2-2 PHK Presov U20
Hádzaná Estónsko - Esiliiga 00:10 HC Tallinn 2 0-0 SK Tapa 2
Hádzaná Európska liga - kvalifikácia - ženy 00:00 Rocasa ženy Rocasa ženy 0-0 Sola ženy Sola ženy
Hádzaná Poľsko - 1. liga 22:36 WKS Grunwald Poznan WKS Grunwald Poznan 12-8 SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie
Hádzaná Gruzínsko - Superliga 26:23 Kutaisi 2015 18-19 Imedi-Stu Telavi
Hádzaná Turecko - 2. liga 57:53 Yalova Zirve GSK 34-41 Hendek Spor
Tenis ITF - W100 Dubaj 0-0 Emina Bektas 0-0 Seven Oral
Tenis WTA - Angers 0-0 [229] Magali Kempen 3-2 Georgina G-Perez [395]
Tenis Majstrovstvá Nemecka Aaron Funk 3-6,6-4,0-0 Piet Steveker
Tenis Challenger - Maspalomas [103] Dusan Lajovic 6-1,5-3 Steven Diez [348]
Tenis ITF - W100 Dubaj [274] Anastasia Kulikova 5-7,3-3 Alena Fomina-Klotz [147]
Tenis Majstrovstvá Nemecka - ženy Christine Junge-Ilges 1-6,6-1,0-0 Pia Praefke
Tenis ITF - M15 Madrid 15-0 Kalin Ivanovski 6-4,0-0 Mark Whitehouse
Tenis ITF - M25 Trnava 30-30 [323] Marek Gengel 6-7,6-3,5-3 Daniel Rincon [472]
Konské dostihy Scottsville (SA 12/04 12:50 Scottsville (JA) (4. preteky) View
Konské dostihy Dos Hermanas 12/04 12:45 Dos Hermanas (4. preteky) View
Konské dostihy Huntingdon 12/04 12:45 Huntingdon (1. preteky) View
Konské dostihy Kelso 12/04 12:35 Kelso (3. preteky) View
Konské dostihy Fairyhouse 12/04 12:25 Fairyhouse (2. preteky) View
Konské dostihy Beaumont-De-Lom 12/04 12:11 Beaumont-De-Lomagne (3. preteky) View
Konské dostihy Vincennes 12/04 11:57 Vincennes (5. preteky) View
Kriket T10 12/04 12:00 Tím Abu Dhabi ,89/1 Morrisville Samp Army
Kriket Kriket 12/04 11:45 Gambia 31/4 Nigéria
Kriket Kriket 12/04 11:45 Ghana 46/6 Tanzánia
Kriket One Day Match 12/04 08:00 Western Province 12/0,226/9 Dolphins
Kriket One Day Match 12/04 08:00 North West Dragons 268 All Out,33/2 Knights
Kriket One Day Match 12/04 08:00 Titans 296 All Out,32/2 Warriors
Kriket ODI 12/04 08:00 Škótsko 74/3,137 All Out Nepál
Kriket 1st ODI 12/04 06:00 Bangladéš 128/4,186 All Out India
Preteky chrtov Harlow 12/04 12:39 Harlow (7. preteky) View
Preteky chrtov Sunderland 12/04 12:36 Sunderland (6. preteky) View
Preteky chrtov Doncaster 12/04 12:31 Doncaster (8. preteky) View
Preteky chrtov Pelaw Grange 12/04 12:28 Pelaw Grange (4. preteky) View
Preteky chrtov AUS Sale 12/04 10:09 preteky - Sale View
Rugby union Rugby Europe Super Cup 28:36 Black Lion 3-6 Castilla y Leon Iberians
Rugby union United Rugby Championship 40:00 Lions [9] Lions 18-5 Scarlets [15] Scarlets
Futsal Moldavsko - Národná divízia 06:00 Click Media 5-1 President
Futsal Kazachstan - Championship 00:00 Ayat Ayat 5-2 Kaspiy
Futsal Majstrovstvá Uzbekistanu 04:27 Neftchi 3-2 Maksam-Chirchik
Pozemný hokej FIH Nations Cup 12/04 11:03 Malajzia Malajzia 0-3 Južná Kórea Južná Kórea
Florbal Lotyšsko - Elvi Liga - ženy 3 - 07:23 FK Kekava ženy 2-2 Lekrings Women
Stolný tenis Setka Cup Serhii Chuhai 0-0 Serhii Miroshnychenko
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Martin Kowalik 0-0 Jiri Louda
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Vaclav Sedlacek 0-0 Jan Manhal Snr
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Kamil Kleprlik 0-0 Matej Mazurek
Stolný tenis TT Elite Series Lukasz Nadolski 9-6 Krzysztof Kapik
Stolný tenis Setka Cup - ženy Olena Telezhynska 0-0 Iryna Aseieva
Stolný tenis TT Cup 11-6 Vladimir Libovicky 2-2 Marek Teiml
Stolný tenis Setka Cup 7-11 Viktor Slozka 0-0 Oleh Napirko
Stolný tenis Setka Cup 11-6 Ruslan Solomko 3-4 Dmytro Lazuryk
Stolný tenis Setka Cup 11-3,11-8 Yevhenii Honchar 0-0 Volodymyr Chornobab
Stolný tenis Setka Cup Miroslav Hajek 0-0 Frantisek Schmidtmayer
Stolný tenis TT Cup 7-11,11-4,11-3 Valdek Putkemaa 5-1 Martin Salong
Stolný tenis TT Elite Series Mateusz Kaszuba 3-9 Szymon Twardowski
Stolný tenis Setka Cup Ivan Demianchuk 0-0 Oleh Kuzyshyn
Stolný tenis TT Cup 8-11,11-8,9-11,11-8 Petr Semrad 6-7 Josef Ruzicka
Stolný tenis Setka Cup 11-4,11-4 Yevhenii Honchar 0-0 Volodymyr Chornobab
e-Športy Honor of Kings - KIC 00:00 Weibo Gaming Weibo Gaming 0-0 Bacon Time
e-Športy CS:GO - CCT Central Europe 01:55 HAVU 9-3 AVANGAR AVANGAR
e-Športy LOL: Wild Rift - WRL 10:01 Edward Gaming 0-1 WHG Esports
e-Športy CS:GO - Master League Portugal 01:47 VELOX 2-7 FTW
e-Športy CS:GO - CCT North Europe 01:55 GamerLegion 16-14 9INE