Konské dostihy |
JPN Sonoda |
05/10 10:25 |
preteky - Sonoda v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/10 10:25 |
Mateusz Golebiowski v Kacper Petas
|
|
3-1
|
|
Basketbal |
Japonsko - B League 1 |
05/10 10:25 |
Utsunomiya Brex v Chiba Jets
|
|
70-82
|
|
Konské dostihy |
La Capelle |
05/10 10:24 |
La Capelle (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Central Park |
05/10 10:24 |
Central Park (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Harlow |
05/10 10:23 |
Harlow (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/10 10:22 |
MIL Bucks (DIMES) Esports v MEM Grizzlies (THA KID) Esports
|
|
63-59
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/10 10:20 |
Kiril Yurchenko v Vitalii Levshyn
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/10 10:20 |
Vaclav Hejda Jr v Adam Kosacky
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - M25 Kursumlijska Banja |
05/10 10:20 |
Mohamed Aziz Dougaz v Branko Djuric
|
|
6-3,5-7,6-1
|
|
Konské dostihy |
Fairview (SA) |
05/10 10:20 |
Fairview (JA) (7. preteky) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W15 Monastir |
05/10 10:20 |
Maria F Herazo Gonzalez v Shuoran Wang
|
|
6-4,6-4
|
|
Australian rules |
AFL |
05/10 10:20 |
Fremantle v Sydney
|
|
39-87
|
|
Plážový volejbal |
CEV - Pohár národov - ženy |
05/10 10:19 |
Morrison/Barbour v Mrkic/Sverko
|
|
14-14
|
|
Preteky chrtov |
AUS Wentworth P |
05/10 10:19 |
preteky - Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/10 10:18 |
Newcastle (Wboy) Esports v Sevilla (Senior) Esports
|
|
1-4
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/10 10:18 |
AC Milan (Koftovsky) Esports v Benfica (lion) Esports
|
|
4-2
|
|
Preteky chrtov |
Hove |
05/10 10:17 |
Hove (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 10:15 |
SC Freiburg (Dennis) Esports v West Ham (Pontiac) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 10:15 |
Benfica (Aladdin) Esports v AC Milan (Panic) Esports
|
|
3-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/10 10:15 |
France (Jason) Esports v Italy (Walter) Esports
|
|
3-4
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/10 10:15 |
England (Andrew) Esports v Belgium (Cleo) Esports
|
|
2-2
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 10:15 |
Real Madrid (Magdy) Esports v Man City (Chemist) Esports
|
|
4-5
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 10:15 |
Inter Milan (General) Esports v Bayern (aibothard) Esports
|
|
5-2
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/10 10:15 |
Daniel Murawski v Arkadiusz Mugowski
|
|
3-0
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/10 10:15 |
Arsenal (Arthur) Esports v Newcastle (MisterX) Esports
|
|
2-2
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/10 10:15 |
Tottenham (Bruno) Esports v Man City (Palas) Esports
|
|
3-3
|
|
Futbal |
Austrália - Tasmánia - Championship |
05/10 10:15 |
Glenorchy Knights rezervný tím v New Town Eagles
|
|
0-7
|
|
Futbal |
Austrália - Tasmánia - Championship |
05/10 10:15 |
Olympia FC Warriors v Clarence Zebras rezervný tím
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - W15 Monastir |
05/10 10:15 |
Jin Zhang v Diana Demidova
|
|
2-6,1-6
|
|
Konské dostihy |
AUS Cranbourne |
05/10 10:15 |
preteky - Cranbourne v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/10 10:14 |
England (BlackStar98) Esports v Portugal (FEARGGWP) Esports
|
|
0-0
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/10 10:14 |
Germany (Upcake22) Esports v Netherlands (sane4ek8) Esports
|
|
2-3
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/10 10:12 |
DAL Mavericks (KJMR) Esports v CLE Cavaliers (HOGGY) Esports
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Traralgon |
05/10 10:12 |
preteky - Traralgon v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Mullingar |
05/10 10:11 |
Mullingar (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W35 Platja D'Aro |
05/10 10:10 |
Audrey Albie v Mina Hodzic
|
|
4-6,6-4,6-3
|
|
Australian rules |
SANFL |
05/10 10:10 |
Norwood v Adelaide Crows rezervný tím
|
|
72-54
|
|
Preteky chrtov |
Central Park |
05/10 10:09 |
Central Park (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Geelong |
05/10 10:08 |
preteky - Geelong v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/10 10:06 |
Inter Milan (nikkitta) Esports v AC Milan (Koftovsky) Esports
|
|
1-3
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/10 10:06 |
Benfica (lion) Esports v Newcastle (Wboy) Esports
|
|
2-1
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/10 10:05 |
Krzysztof Wenda v Bartosz Matachowski
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/10 10:05 |
Artem Trofymchuk v Rostyslav Fedyna
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/10 10:05 |
Yurii Leymanovsky v Oleksii Nadporozhskyi
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/10 10:05 |
Krystian Kolodziej v Tomasz Filbrandt
|
|
1-3
|
|
Konské dostihy |
JPN Kawasaki |
05/10 10:05 |
preteky - Kawasaki v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - M15 Monastir |
05/10 10:05 |
Vladyslav Orlov v Aleksandr Lobanov
|
|
6-3,6-3
|
|
Basketbal |
Japonsko - B League 1 |
05/10 10:05 |
Tokyo Alvark v Ryukyu Golden Kings
|
|
80-81
|
|
Preteky chrtov |
Harlow |
05/10 10:04 |
Harlow (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Wagga |
05/10 10:04 |
preteky - Wagga v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/10 10:02 |
Argentina (Flewless_phoenix) Esports v Germany (Upcake22) Esports
|
|
0-2
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/10 10:02 |
Netherlands (sane4ek8) Esports v England (BlackStar98) Esports
|
|
2-0
|
|
Preteky chrtov |
Hove |
05/10 10:02 |
Hove (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Wentworth P |
05/10 10:01 |
preteky - Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Tenis |
UTR Pro - Skopje ženy |
05/10 10:00 |
Viktoria Lackova v Patricia Georgiana Goina
|
|
7-5,6-2
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 10:00 |
Marseille (Jack) Esports v SC Freiburg (Dennis) Esports
|
|
0-2
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 10:00 |
Benfica (Aladdin) Esports v West Ham (Pontiac) Esports
|
|
1-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/10 10:00 |
Portugal (Felix) Esports v Italy (Walter) Esports
|
|
4-4
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/10 10:00 |
England (Andrew) Esports v France (Jason) Esports
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/10 10:00 |
Petr Vanek v Petr Kotrbaty
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/10 10:00 |
Jachym Sebl v Bohuslav Budik
|
|
2-3
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/10 10:00 |
MIL Bucks (CARNAGE) Esports v MEM Grizzlies (TYCOON) Esports
|
|
52-69
|
|
Volejbal |
Rusko - Juniorská liga |
05/10 10:00 |
Kuzbass-2 juniori v Jenisej-2 juniori
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/10 10:00 |
Mateusz Gielazyn v Dawid Stapor
|
|
0-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 10:00 |
Inter Milan (General) Esports v PSG (Nio) Esports
|
|
0-2
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 10:00 |
Man City (Chemist) Esports v Bayern (aibothard) Esports
|
|
4-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/10 10:00 |
Tottenham (Bruno) Esports v Newcastle (MisterX) Esports
|
|
1-1
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/10 10:00 |
Man Utd (VanGogh) Esports v Man City (Palas) Esports
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/10 10:00 |
Vasyl Matviichuk v Oleksandr Badanin
|
|
3-1
|
|
Plážový volejbal |
Beach Pro Tour Madrid |
05/10 10:00 |
Moreno/Sanfelix v Caminati/Krumins
|
|
1-2
|
|
Hádzaná |
Alžírsko - Division Excellence - ženy |
05/10 10:00 |
NRKG Alger ženy v MC Alger ženy
|
|
0-0
|
|
Tenis |
ITF - W75 Saint-Gaudens - ženská štvorhra |
05/10 10:00 |
Cascino/Monnet v Perrin/Silva
|
|
6-1,6-3
|
|
Tenis |
Challenger - Mauthausen - mužská štvorhra |
05/10 10:00 |
Blanchet/Martineau v Seggerman/Trhac
|
|
4-6,6-7
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/10 10:00 |
Andrii Lushchyk v Ivan Fedoryshyn
|
|
2-3
|
|
Tenis |
ITF - M25 Varnamo - mužská štvorhra |
05/10 10:00 |
Bladelius/Gustafsson v Eriksson/Saar
|
|
6-3,7-6
|
|
Tenis |
Challenger - Francavilla - mužská štvorhra |
05/10 10:00 |
Arends/Middelkoop v Balaji/Begemann
|
|
5-7,6-3,10-7
|
|
e-Športy |
Crossfire - CFHL |
05/10 10:00 |
BaiSha Gaming v Wings Up
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/10 10:00 |
Svatoslav Stempen v Vlastimil Pszczolka
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/10 10:00 |
Lubomir Jonas v Pavol Hromadka
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/10 10:00 |
Vladimir Cermak v Josef Belovsky
|
|
0-3
|
|
e-Športy |
CS2 - EsportsBattle |
05/10 10:00 |
NightRaid v Purple Haze
|
|
2-1
|
|
Tenis |
Challenger - Mauthausen |
05/10 10:00 |
Joel Schwaerzler v Dimitar Kuzmanov
|
|
2-6,3-6
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/10 10:00 |
Alexander Hejduk v Miloslav Lubas
|
|
1-3
|
|
Volejbal |
Filipíny - Spikers Turf |
05/10 10:00 |
Criss Cross King Crunchers v Cignal HD Spikers
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/10 10:00 |
Slawomir Dosz v Marcin Jadczyk
|
|
3-1
|
|
Basketbal |
Filipíny - MPBL |
05/10 10:00 |
Marikina Shoemasters v Zamboanga Master Sardines
|
|
54-78
|
|
Stolný tenis |
TT Star Series |
05/10 10:00 |
Michal Bankosz v Ondrej Kveton
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Austrália - Queensland - Premier League 3 |
05/10 10:00 |
Centenary Stormers v Springfield United
|
|
1-4
|
|
Futbal |
India - Championship - ženy |
05/10 10:00 |
West Bengal ženy v Chandigarh ženy
|
|
0-0
|
|
Stolný tenis |
Challenger Series TT |
05/10 10:00 |
Louis Price v Mohammed Javad Sohrabi
|
|
1-3
|
|
e-Športy |
LOL - LDL |
05/10 10:00 |
Oh My God.A v FunPlus Phoenix Blaze
|
|
View
|
|
Futbal |
Bangladéš - Premier League |
05/10 10:00 |
Rahmatgonj MFS v Sheikh Russel KC
|
|
1-1
|
|
Futbal |
Bangladéš - Premier League |
05/10 10:00 |
Dhaka Abahani v Bangladesh Police Club
|
|
1-1
|
|
Futbal |
Austrália - Nový Južný Wales - 2. liga |
05/10 10:00 |
Hurstville FC v Central Coast United FC
|
|
0-2
|
|
Futbal |
Austrália - Nový Južný Wales - 2. liga |
05/10 10:00 |
Mounties Wanderers v Sydney University
|
|
View
|
|
e-Športy |
DOTA2 - PGL Wallachia |
05/10 10:00 |
BB Team v Shopify Rebellion
|
|
2-0
|
|
Basketbal |
Izrael - Superliga |
05/10 10:00 |
Hapoel Galil Elyon v Ironi Nes Ziona
|
|
67-84
|
|
Futsal |
Rusko - Superliga |
05/10 10:00 |
Norilsky Nickel v Tyumen
|
|
2-6
|
|
Kriket |
CC Div 2 |
05/10 10:00 |
Northants v Gloucestershire
|
|
,338/8
|
|