05/09 15:30 |
- |
Dynamo Metar juniorky v Dynamo Academy juniorky
|
0-3
|
05/09 13:30 |
- |
Minčanka juniorky v Lokomotiv Kaliningrad juniorky
|
0-3
|
05/09 13:00 |
- |
Dynamo Krasnodar Youth Women v Zarechie-Odintsovo-2 Youth Women
|
3-2
|
05/08 15:30 |
- |
Dynamo Academy juniorky v Dynamo Krasnodar Youth Women
|
3-1
|
05/08 13:30 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad juniorky v Dynamo Metar juniorky
|
3-1
|
05/08 13:15 |
- |
Zarechie-Odintsovo-2 Youth Women v Minčanka juniorky
|
3-1
|
05/07 16:40 |
- |
Minčanka juniorky v Dynamo Academy juniorky
|
0-3
|
05/07 13:30 |
- |
Zarechie-Odintsovo-2 Youth Women v Lokomotiv Kaliningrad juniorky
|
2-3
|
05/07 11:30 |
- |
Dynamo Krasnodar Youth Women v Dynamo Metar juniorky
|
3-2
|
05/05 08:00 |
- |
Jenisej Krasnojarsk juniorky v Tulitsa 2 juniorky
|
3-0
|
05/03 10:00 |
- |
Jenisej Krasnojarsk juniorky v Sparta 2 juniorky
|
3-1
|
05/03 08:00 |
- |
Proton-2 Saratov Youth Women v Tulitsa 2 juniorky
|
0-3
|
04/21 11:00 |
- |
Minčanka juniorky v Dynamo Krasnodar Youth Women
|
1-3
|
04/21 10:30 |
- |
Dynamo Moskva juniorky v Atom-Kursk-2 Youth Women
|
3-0
|
04/21 09:00 |
- |
Tulitsa 2 juniorky v Sparta 2 juniorky
|
3-1
|
04/21 09:00 |
- |
Dynamo Metar juniorky v Dynamo Academy juniorky
|
0-3
|
04/21 08:00 |
- |
Ťumeň 2 juniorky v Leningradka-2 St Petersburg Youth Women
|
0-3
|
04/21 07:00 |
- |
Proton-2 Saratov Youth Women v Jenisej Krasnojarsk juniorky
|
0-3
|
04/21 07:00 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad juniorky v Zarechie-Odintsovo-2 Youth Women
|
1-3
|
04/20 15:00 |
- |
Dynamo Krasnodar Youth Women v Lokomotiv Kaliningrad juniorky
|
3-0
|
04/20 15:00 |
- |
Leningradka-2 St Petersburg Youth Women v Dynamo Moskva juniorky
|
3-0
|
04/20 14:15 |
- |
Jenisej Krasnojarsk juniorky v Tulitsa 2 juniorky
|
0-3
|
04/20 13:00 |
- |
Zarechie-Odintsovo-2 Youth Women v Dynamo Metar juniorky
|
2-3
|
04/20 12:30 |
- |
Atom-Kursk-2 Youth Women v Ťumeň 2 juniorky
|
3-1
|
04/20 12:00 |
- |
Sparta 2 juniorky v Proton-2 Saratov Youth Women
|
3-1
|
04/20 11:00 |
- |
Dynamo Academy juniorky v Minčanka juniorky
|
3-0
|
04/19 15:00 |
- |
Dynamo Moskva juniorky v Ťumeň 2 juniorky
|
3-0
|
04/19 14:00 |
- |
Tulitsa 2 juniorky v Proton-2 Saratov Youth Women
|
3-0
|
04/19 12:30 |
- |
Leningradka-2 St Petersburg Youth Women v Atom-Kursk-2 Youth Women
|
3-0
|
04/19 12:00 |
- |
Jenisej Krasnojarsk juniorky v Sparta 2 juniorky
|
2-3
|