Date R Domáci v Hostia -
10/19 10:45
26
Ivan Denisov v Michael Vrbensky
2-6,2-6
10/19 09:30
26
Damien Wenger v Sebastian Sorger
7-5,5-7,7-5
10/19 09:05
26
Andrey Chepelev v Jasza Szajrych
7-6,7-5
10/19 09:00
26
Filip Cristian Jianu v Aleksandre Metreveli
6-3,6-2
10/19 09:00
26
Martin Krumich v Christopher Bulus
6-2,6-3
10/18 13:25
25
Aleksandre Bakshi v Ilya Snitari
6-7,0-6
10/18 12:45
25
Viacheslav Bielinskyi v Pietro Pampanin
6-1,6-2
10/18 12:40
25
Andrea Fiorentini v Erik Arutiunian
4-6,6-3,3-6
10/18 11:35
25
Filip Cristian Jianu v Teymuraz Gabashvili
6-2,6-4
10/18 11:00
25
[387] Damien Wenger v Grigoriy Lomakin
[319]
6-3,6-2
10/18 10:50
25
Nicholas D Ionel v Jeremy Gschwendtner
6-3,6-1
10/18 10:40
25
Dominik Kellovsky v Aleksandre Metreveli
6-7,6-4,4-6
10/18 10:40
25
Viacheslav Bielinskyi v Corentin Denolly
Cancelled
10/18 09:50
25
Giuseppe La Vela v Valentin Vacherot
4-6,2-6
10/18 08:45
25
Juan Pablo Paz v Maxim Shin
6-4,6-4
10/18 08:15
25
Martin Krumich v Nika Bidzinashvili
6-1,6-3
10/18 08:00
25
Vlad Andrei Dancu v Michael Vrbensky
7-6,3-6,4-6
10/18 07:50
25
Zura Tkemaladze v Jasza Szajrych
6-3,2-6,2-6
10/18 06:00
25
Ivan Denisov v Bekhan Atlangeriev
6-3,6-3
10/18 06:00
25
Ivan Denisov v Alexander Zgirovsky
0-0
10/18 06:00
25
Maxence Bertimon v Sebastian Sorger
2-6,7-6,4-6
10/18 06:00
25
Christopher Bulus v Eric Vanshelboim
6-1,7-6
10/18 06:00
25
Andrey Chepelev v Irakli Tsurtsumia
6-3,6-2
10/17 08:05
44
Pietro Pampanin v Andrea Fiorentini
6-7,6-7
10/17 08:00
44
Erik Arutiunian v Ivan Kazakov
6-3,6-0
10/17 07:55
44
Vlad Andrei Dumitru v Jeremy Gschwendtner
5-7,0-6
10/17 07:10
44
Maxence Bertimon v Josh Reid
6-2,6-0
10/17 06:00
44
Maxim Zhukov v Teymuraz Gabashvili
4-6,6-4,8-10
10/17 06:00
44
Maxim Shin v Samuel Brosset
Retired
10/17 06:00
44
Bekhan Atlangeriev v Ivan Denisov
6-3,3-6,5-10
**ITF - M25 Telavi**
**Termín:** [Dátum konania]
**Miesto:** Telavi, Gruzínsko
**Povrch:** Antuka
**Dotácia turnaja:** 25 000 USD
**Počet hráčov:** 32 v dvojhre, 16 vo štvorhre
**Živý prenos:** Nie je k dispozícii
**Víťazi:**
**Dvojhra:** [Meno víťaza]
**Štvorhra:** [Meno víťazov štvorhry]
**Ďalší finalisti:**
**Dvojhra:** [Meno finalistu]
**Štvorhra:** [Meno finalistov štvorhry]
**Semifinalisti:**
**Dvojhra:** [Mená semifinalistov]
**Štvorhra:** [Mená semifinalistov štvorhry]
**Štvrťfinalisti:**
**Dvojhra:** [Mená štvrťfinalistov]
**Štvorhra:** [Mená štvrťfinalistov štvorhry]
**Oficiálna stránka turnaja:** [Odkaz na oficiálnu stránku]
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept