10/31 17:00 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad ženy v Minchanka Minsk ženy
|
3-0
|
10/17 16:00 |
- |
Tulitsa Tula ženy v Lokomotiv 2 Kaliningrad ženy
|
3-0
|
10/10 16:00 |
- |
Dynamo Krasnodar ženy v Yenisey Krasnoyarsk ženy
|
2-3
|
09/27 12:00 |
- |
Minchanka Minsk ženy v Om-SibGUOR ženy
|
3-0
|
09/26 14:00 |
- |
Minchanka Minsk ženy v Om-SibGUOR ženy
|
3-1
|
09/10 15:30 |
- |
Lipetsk ženy v MVA Moscow Women
|
3-1
|
09/10 14:00 |
- |
YuZGU Atom ženy v Tyumen ženy
|
3-1
|
09/10 13:00 |
- |
Murom ženy v Minchanka Minsk ženy
|
0-3
|
09/10 12:00 |
- |
Dinamo Anapa Women v Zarechye Odintsovo ženy
|
1-3
|
09/10 09:00 |
- |
Samrau UGNTU Ufa ženy v Nižný Novgorod ženy
|
1-3
|
09/09 15:30 |
- |
MVA Moscow Women v Murom ženy
|
1-3
|
09/09 14:00 |
- |
Zarechye Odintsovo ženy v YuZGU Atom ženy
|
3-0
|
09/09 13:00 |
- |
Minchanka Minsk ženy v Lipetsk ženy
|
3-0
|
09/09 12:00 |
- |
Tyumen ženy v Dinamo Anapa Women
|
0-3
|
09/08 15:30 |
- |
Minchanka Minsk ženy v MVA Moscow Women
|
3-0
|
09/08 15:00 |
- |
YuZGU Atom ženy v Dinamo Anapa Women
|
3-2
|
09/08 13:00 |
- |
Lipetsk ženy v Murom ženy
|
1-3
|
09/08 13:00 |
- |
Dinamo Moskva ženy v Dynamo Krasnodar ženy
|
3-0
|
09/08 13:00 |
- |
Zarechye Odintsovo ženy v Tyumen ženy
|
3-0
|
12/17 16:00 |
- |
Tulitsa Tula ženy v Lokomotiv Kaliningrad ženy
|
View
|
12/17 13:00 |
- |
Dynamo-Metar Čeľjabinsk ženy v Dinamo Moskva ženy
|
0-3
|
10/29 13:30 |
- |
Dynamo-Metar Čeľjabinsk ženy v Uralochka-NTMK ženy
|
3-0
|
10/29 11:00 |
- |
Proton Saratov ženy v Nižný Novgorod ženy
|
3-0
|
10/28 13:30 |
- |
Uralochka-NTMK ženy v Proton Saratov ženy
|
0-3
|
10/28 11:00 |
- |
Nižný Novgorod ženy v Dynamo-Metar Čeľjabinsk ženy
|
2-3
|
10/27 13:30 |
- |
Uralochka-NTMK ženy v Nižný Novgorod ženy
|
3-1
|
10/27 11:00 |
- |
Proton Saratov ženy v Dynamo-Metar Čeľjabinsk ženy
|
2-3
|
09/11 16:00 |
- |
Luch Moskva ženy v Lokomotiv Kaliningrad ženy
|
0-3
|
09/11 12:00 |
- |
Samrau UGNTU Ufa ženy v Dynamo Kazaň ženy
|
0-3
|
09/11 12:00 |
- |
YuZGU Atom ženy v Minchanka Minsk ženy
|
3-1
|