Date | R | Domáci v Hostia | - |
08/07 09:00 |
25 |
Khumoyun Sultanov v Yaraslav Shyla
|
6-3,6-4
|
08/07 09:00 |
25 |
Maksim Zubkou v Jonathan Gray
|
1-6,1-6
|
08/06 07:00 |
54 |
Alexis Canter v Zhan Skindzer
|
7-5,6-1
|
08/06 07:00 |
54 |
Anton Dubrov v Nicolas Moreno De Alboran
|
1-6,7-6,3-6
|
08/06 07:00 |
54 |
Saida'lo Saidkarimov v Artem Vasheshnikov
|
7-6,6-2
|
08/06 07:00 |
54 |
Aleksei Khomich v Oliver Golding
|
5-7,3-6
|
08/06 07:00 |
54 |
Yannai Barkai v Grigoriy Lomakin
|
6-2,6-1
|
08/06 07:00 |
54 |
Niklas Johansson v Maxime Cressy
|
1-6,0-6
|
08/06 07:00 |
54 |
Pavel Filin v Ivan Yatsuk
|
4-6,6-2,7-5
|
08/05 13:00 |
54 |
Shonigmatjon Shofayziyev v Anton Dubrov
|
5-7,2-6
|
08/05 12:00 |
54 |
Ivan Yatsuk v Ivan Liutarevich
|
6-0,6-2
|
08/05 07:00 |
54 |
Artsiom Cherkasau v Oliver Golding
|
1-6,3-6
|
08/05 07:00 |
54 |
Uladzislau Zhuk v Grigoriy Lomakin
|
2-6,3-6
|
08/05 07:00 |
54 |
Aleksei Khomich v Piotr Paliukhovich
|
6-0,6-2
|
08/05 07:00 |
54 |
Yannai Barkai v Dzianis Zharyn
|
6-3,7-6
|
08/05 07:00 |
54 |
Tsimafei Basalyha v Zhan Skindzer
|
1-6,6-4,4-6
|
08/05 07:00 |
54 |
Artem Vasheshnikov v Feliksas Sakalauskas
|
6-1,6-0
|
08/05 07:00 |
54 |
Saida'lo Saidkarimov v Sardor Pulatov
|
6-4,6-4
|
08/05 07:00 |
54 |
Tyler Hochwalt v Yahor Yatsyk
|
6-4,6-3
|
08/05 07:00 |
54 |
Daniel Entelis v Maxime Cressy
|
2-6,7-5,3-6
|
08/05 07:00 |
54 |
Sharobiddin Abzalov v Pavel Filin
|
0-6,1-6
|
08/13 08:00 |
29 |
Dzmitry Zhyrmont v Yaraslav Shyla
|
4-6,1-6
|
08/12 07:00 |
28 |
Vasko Mladenov v Yaraslav Shyla
|
6-7,2-6
|
08/12 07:00 |
28 |
Dzmitry Zhyrmont v Artur Dubinski
|
6-1,6-1
|
08/11 13:00 |
27 |
Yaraslav Shyla v Markos Kalovelonis
|
6-2,6-1
|
08/11 13:00 |
27 |
Vasko Mladenov v Marat Deviatiarov
|
4-6,6-2,6-3
|
08/11 13:00 |
27 |
Temur Ismailov v Artur Dubinski
|
6-7,3-6
|
08/11 13:00 |
27 |
Dzmitry Zhyrmont v Roman Khassanov
|
6-0,6-1
|
08/10 11:45 |
26 |
Yaraslav Shyla v Daniel Cukierman
|
6-4,6-2
|
08/10 10:35 |
26 |
Roman Khassanov v Stanislav Poplavskyy
|
Retired
|
**Medzinárodný tenisový turnaj ITF Belarus F1**
* **Miesto:** Minsk, Bielorusko
* **Dátum:** [Doplňte dátum]
* **Typ povrchu:** Tvrdý
* **Kategória:** Futures
* **Cenový fond:** [Doplňte cenový fond]
**Súťaže:**
* **Ženská dvojhra**
* **Ženská štvorhra**
**Účastníci:**
* Najlepší mladí tenisti z Bieloruska a celého sveta
**Formát:**
* Jedno vyraďovacie kolo pre dvojhru
* Dvojhra s vyraďovacími zápasmi pre štvorhru
**Ceny:**
* Víťaz získava titul, body do rebríčka ITF a finančnú odmenu
* Finalista a semifinalisti získavajú finančné odmeny a body do rebríčka ITF
**Zaujímavosti:**
* Turnaj ITF Belarus F1 je jedným z mnohých turnajov Futures organizovaných Medzinárodnou tenisovou federáciou (ITF) na celom svete.
* Turnaj poskytuje hráčom príležitosť získať skúsenosti a body do rebríčka, ktoré im môžu pomôcť postúpiť vo svojej kariére.
* Turnaj sa koná v modernom tenisovom komplexe v Minsku, hlavnom meste Bieloruska.