Anglicko - FA Cup 09/04 14:00 14 Basingstoke v Bridgwater United L 4-1

Goals against 3 0 3
Clean sheets 0 0 0
Failed to score 0 0 0
Bridgwater United Football Club, známy aj pod prezývkou "The Robins", je anglický futbalový klub so sídlom v meste Bridgwater v Somersete. Klub bol založený v roku 1895 a v súčasnosti hrá v Southern League Premier Division South, čo je šiesta úroveň anglického futbalového systému.

Bridgewater United je amatérsky klub, ktorý funguje v rámci komunitnej štruktúry. Klub vlastní vlastný štadión Fairfax Park, ktorý má kapacitu 2 500 miest. Klub má aj rezervný tím, ktorý hrá v Western League Division One, a tím žien, ktorý hrá v regionálnej ženskej lige.

Klub zažil v posledných rokoch úspech v rôznych pohárových súťažiach. V sezóne 2016-17 vyhrali Somerset Premier Cup a v sezóne 2017-18 sa dostali do finále FA Vase, kde prehrali s Cray Wanderers.

Bridgwater United má dlhú a bohatú históriu a je dôležitou súčasťou miestnej komunity. Klub vždy hľadá nové spôsoby, ako sa zapojiť do komunity a propagovať rozvoj futbalu v oblasti.