Brazil Liga Capixaba 07/17 14:00 - Red Land Terrao v Aracruz W 70-45
Brazil Liga Capixaba 06/19 17:00 - Vila Nova v Red Land Terrao L 51-43
Brazil Liga Capixaba 06/12 18:00 - Saldanha Base v Red Land Terrao W 44-68
Brazil Liga Capixaba 05/22 18:00 - BK I V Vida v Red Land Terrao L 78-44
Brazil Liga Capixaba 05/15 20:00 - Red Land Terrao v Apaches - View
Brazílsky basketbalový tím "Red Land Terrao" je jedným z najúspešnejších tímov v krajine. Od svojho založenia v roku 1930 tím získal 12 národných šampionátov a 7 pohárov Brazílie. Red Land Terrao tiež úspešne reprezentoval Brazíliu na medzinárodnej scéne, pričom získal 2 tituly FIBA Americup a 1 titul Majstrovstiev Južnej Ameriky.

Tím je známy svojou rýchlou a atletickou hrou a dôrazom na tímovú prácu. Hráči Red Land Terrao sú často označovaní za jedných z najlepších obrancov v lige.

V posledných rokoch bol Red Land Terrao jedným z najkonzistentnejších tímov v Brazílii, pravidelne sa dostával do finále národného šampionátu a pohárovej súťaže. Tím má tiež silnú fanúšikovskú základňu, ktorá je známa svojou vášňou a oddanosťou.

Red Land Terrao sa považuje za jeden z najlepších basketbalových tímov nielen v Brazílii, ale aj v celej Južnej Amerike. Tím sa neustále snaží o úspech a vždy sa očakáva, že bude bojovať o najvyššie priečky v každej súťaži, ktorej sa zúčastní.