Rusko - MHL | 12/07 12:00 | - | Tyumensky Legion U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 1-4 | |
Rusko - MHL | 11/30 11:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Tolpar U20 | W | 5-2 | |
Rusko - MHL | 11/29 11:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Tolpar U20 | W | 3-2 | |
Rusko - MHL | 11/26 07:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Avto U20 | W | 2-1 | |
Rusko - MHL | 11/25 09:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Avto U20 | W | 4-1 | |
Rusko - MHL | 11/22 11:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Snezhnye Barsy Astana U20 | W | 4-1 | |
Rusko - MHL | 11/15 11:30 | - | Sibirskie Snaypery U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 3-4 | |
Rusko - MHL | 11/13 11:30 | - | Sibirskie Snaypery U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 2-1 | |
Rusko - MHL | 11/09 10:00 | - | Kuznetskie Medvedi U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 1-4 | |
Rusko - MHL | 11/06 10:00 | - | HC Krasnoyarskie Rysi U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 2-4 | |
Rusko - MHL | 11/01 11:30 | - | Stalnye Lisy U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 4-1 | |
Rusko - MHL | 10/30 12:00 | - | Stalnye Lisy U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 2-3 | |
Rusko - MHL | 10/28 09:00 | - | Belye Medvedi U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 4-0 | |
Rusko - MHL | 10/26 12:00 | - | Belye Medvedi U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 1-3 | |
Rusko - MHL | 10/21 07:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Molot U20 | W | 4-2 | |
Rusko - MHL | 10/18 11:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Tyumensky Legion U20 | W | 5-4 | |
Rusko - MHL | 10/08 08:00 | - | Mamonty Yugry U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 2-1 | |
Rusko - MHL | 10/07 08:00 | - | Mamonty Yugry U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 1-3 | |
Rusko - MHL | 10/04 11:00 | - | Omskie Yastreby U20 v HC Loko-76 U20 | W | 4-1 | |
Rusko - MHL | 10/01 07:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Ladya U20 | L | 3-4 | |
Rusko - MHL | 09/25 15:30 | - | HC Loko-76 U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 5-6 | |
Rusko - MHL | 09/22 13:00 | - | Ladya U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 2-1 | |
Rusko - MHL | 09/16 07:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Kuznetskie Medvedi U20 | W | 3-2 | |
Rusko - MHL | 09/14 11:00 | - | Omskie Yastreby U20 v HC Krasnoyarskie Rysi U20 | W | 5-2 | |
Rusko - MHL | 09/09 10:00 | - | HC Irbis U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 4-5 | |
Rusko - MHL | 09/07 14:00 | - | HC Irbis U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 3-2 | |
Rusko - MHL | 09/04 15:00 | - | Chaika U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 3-2 | |
Rusko - MHL | 09/03 10:00 | - | Chaika U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 0-3 | |
Priateľské zápasy klubov zápasy (iba základná hracia doba) | 08/22 09:00 | - | Avtomobilist Jekaterinburg v Omskie Yastreby U20 | - | Cancelled | |
Priateľské zápasy klubov zápasy (iba základná hracia doba) | 08/07 12:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Kuznetskie Medvedi U20 | W | 3-1 |
Avangard Omsk (po rusky Авангард Омск) je ruský hokejový klub, účastník Černyševovej divítie v KHL. Klub bol založený v roku 1950.