Nemecko - Bundesliga I 09/13 13:30 3 Bayern Mníchov v VfB Stuttgart W 2-0
Nemecko - Bundesliga I 08/30 16:30 2 Schalke v Bayern Mníchov D 1-1
Nemecko - Bundesliga I 08/22 18:30 1 Bayern Mníchov v Wolfsburg W 2-1
Nemecko - DFB Pokal 08/17 14:00 7 SC Preussen Munster v Bayern Mníchov W 1-4
Nemecko - Superpohár 08/13 16:00 1 Borussia Dortmund v Bayern Mníchov L 2-0
Elitné kluby - priateľské zápasy 08/07 01:30 1 MLS All Stars v Bayern Mníchov L 2-1
Svet - priateľské zápasy klubov 08/01 00:00 - Chivas Guadalajara v Bayern Mníchov W 0-1
Telekom Cup - 45 Mins Play 07/27 16:15 1 Wolfsburg v Bayern Mníchov W 0-3
Telekom Cup - 45 Mins Play 07/26 18:30 2 Bayern Mníchov v Borussia M'gladbach W 7-6
Svet - priateľské zápasy klubov 07/21 16:30 - MSV Duisburg v Bayern Mníchov D 1-1

Wikipedia - FC Bayern München

FC Bayern München je nemecký futbalový klub, ktorý sídli v Mníchove. Momentálne hrá najvyššiu nemeckú ligu Bundesligu. Bayern Mníchov je jedným z najúspešnejších futbalových klubov v histórii futbalu a najúspešnejším futbalovým klubom v Nemecku. Klub získal dvakrát Interkontinentálny pohár, šiesť krát vyhral Ligu majstrov UEFA, raz Pohár UEFA a Pohár víťazov pohárov, na domácej pôde získal klub 33-krát titul v Bundeslige a 20-krát získal Nemecký pohár.

Bayern Mníchov je jedným z troch profesionálnych futbalových klubov v Mníchove. Jeho mestským rivalom je klub TSV 1860, ktorý bol úspešný hlavne v 1960-tych rokoch.

Okrem futbalu má tento športový klub aj oddiely šachu, hádzanej, basketbalu, gymnastiky, bowlingu, stolného tenisu.

Futbalový klub Bayern Mníchov (nem. Fußball-Club Bayern München) je nemecký futbalový klub z Mníchova. Je to najúspešnejší klub v nemeckej histórii a jeden z najúspešnejších na svete. Klub bol založený v roku 1900 a od roku 1965 hráva v Bundeslige, najvyššej nemeckej futbalovej súťaži.

Bayern Mníchov je rekordným majstrom Bundesligy s 32 titulmi, rekordným víťazom DFB-Pokalu s 20 titulmi a rekordným víťazom DFL-Supercupu s 11 titulmi. Na medzinárodnej úrovni vyhral Bayern Európsky pohár majstrov / Ligu majstrov UEFA šesťkrát, Pohár víťazov pohárov UEFA raz, Pohár UEFA raz a Superpohár UEFA päťkrát.

Domovským štadiónom Bayernu Mníchov je Allianz Arena s kapacitou 75 000 miest. Klub má viac ako 290 000 členov a je jedným z najbohatších futbalových klubov na svete.