Rusko - Premier League 05/05 16:00 27 FC Nižnyj Novgorod v Spartak Moskva - View
Rusko - Premier League 05/11 13:30 28 Spartak Moskva v Krasnodar - View
Rusko - Premier League 05/19 11:15 29 Spartak Moskva v Rubin Kazaň - View
Rusko - Premier League 05/25 13:30 30 FC Orenburg v Spartak Moskva - View

Wikipedia - FK Spartak Moskva

Spartak Moskva (rus. Спартак Москва) je futbalový klub so sídlom v Moskve, hrajúci v najvyššej súťaži. Spartak dvanásťkrát vyhral ruskú či sovietsku ligu, získal tiež deväť Sovietskych pohárov a 3 Ruské poháre. Futbalový klub bol súčasťou športového klubu Spartak Moskva, ktorý do seba začleňuje napríklad aj hokejový HC Spartak Moskva.

Spartak Moskva je ruský futbalový klub so sídlom v Moskve. Bol založený v roku 1922 a je jedným z najúspešnejších klubov v ruskej histórii, s 12 titulmi majstra, 10 titulmi víťaza pohára a 1 titulom víťaza superpohára. Spartak hrá svoje domáce zápasy na štadióne Otkrytije Arena s kapacitou 45 360 divákov. Klub má dlhú a slávnu históriu a je známy svojou útočnou hrou a vášnivými fanúšikmi.